Miks valida konditsioneer?

Mugavus:
Kui tunnete, et kodu või kontor läheb sõltuvalt ilmastikuoludest liiga soojaks, siis on aeg mõelda õhu jahutamisele. Üks odavamaid variante paigaldada konditsioneer. Konditsioneeri peamine eesmärk on jahutada, kuid lisaks sellel suudab seade kuivatada.Kui valite inverter tüüpi konditsioneeri, siis on võimalik seadmega ka kütta, kuni väikeste miinus kraadideni.

Täisautomaatsus:
Soojal suveilmal, kui väljas on ligi +25 C sooja, astute tuppa ja tunnete juba ukselt kergendavat jahedustunnet, seetõttu pole vaja sooja elamist tuulutada akende kaudu, et välisõhuga natukenegi jahutada elamist. Selle töö on konditsioneer Teie eest juba ära teinud. Teie ülesandeks on ainult jahutus tööle lülitada ja puldi pealt valida Teile sobiv temperatuur. Konditsioneer reguleerib vastavalt oma puhumise tugevust ja temperatuuri Teie ette antud parameetrite järgi. Moodsamatel seadmetel saate ka valida kellaajad kuna jahutus toimib. Tänapäevases „nutimaailmas“ on võimalik konditsioneeri tööd juhtida ka läbi nutitelefoni, kasutades seadmele mõeldud spetsiaalset rakendust.

Turvalisus:
Konditsioneer ei vaja pidevat jälgimist ja on hooldevaba (vajab vaid siseosa filtri puhastamist kaks korda kuus leige veega). Konditsioneeril puuduvad kuumad pinnad ning ta võib olla pidevas vooluvõrgus.

Konditsioneeri kasutusvaldkonnad.

Konditsioneere kasutatakse nii eramutes, kontorites kui ka üldkasutatavates hoonetes ning muidugi autodes.
Miks peaks Teie magamistoas soojal suveõhtul olema +25C, kui seda on võimalik jahutada näiteks +20 kraadini?

Kui kiiresti tasub konditsioneer end ära?

Esimesel päeval, kui ärkate puhanuna, kuna olete maganud jahedas toas väga hästi!

Tänases ühiskonnas hinnatakse tervist väga kõrgelt, head und peetakse oluliseks! Kasulikum on magada pigem jahedas ruumis, kui pidevalt olla magamata liiga sooja temperatuuri tõttu.

Õige võimsusega Konditsioneer. Miks see nii oluline on?

Selle valikus saame Teid aidata meie. Saatke meile oma maja või kontori plaan ning teeme Teile sobiva seadme kohta pakkumise ning leiame Teile parima lahenduse, nii võimsuse kui ka seadme paigaldusasukoha suhtes.

Konditsioneeri võimsuse valikul tuleb arvestada väga paljude teguritega. Näiteks: eluaseme suurus, välispiirete soojustus, akende kvaliteet ja suurus, ruumide planeering, siseosa võimalikku asukohta, millist temperatuuri soovitakse majas hoida ja palju muud. Selle töö teeme meie Teie eest ära.

Milliseid jahutusseadmeid pakume?

Me ise jahutusseadmete maaletoomisega ei tegele, seetõttu pole meil  konditsioneeride valikutabeleid ja pildigaleriisid. Kui saadate meile oma soovi/idee, siis me aitame leida õige konditsioneeri, mis sobib just kõige paremini Teie vajadustega. Kui seade väljavalitud ,tellime selle ise ära ning toome paigaldamiseks kohale.

Kui kaua paigaldatakse konditsioneeri?

Konditsioneeri paigaldatakse keskmiselt 2,5 – 7h, olenevalt asjaoludest. Paigaldamisjärgselt ei vaja ruum/ruumid remonti. Jahutusseadmeid paigaldades ei ole vaja teha suuri ja koledaid auke, kõik nähtavad augud kaetakse ilusate katetega.

Millal on kõige õigem aeg paigaldada konditsioneer?

Konditsioneeri saab paigaldada nii olemasolevasse kui ka ehitatavasse hoonesse. Kui on plaan kohe alguses hoonesse paigaldada jahutusseade, siis tasuks paigaldajatega kohe ehitamise alguses ka paigaldus kokku leppida, sest hiljem võib see vältida paljude probleemide tekkimist. Reeglina paigaldatakse konditsioneer siis, kui maja on valmis, sest inimesed ei kujuta ette, et maja võib minna liiga soojaks. Kogemus näitab, et ka uute majade puhul teine korrus  läheb isegi meie suve puhul liialt soojaks.
Valmis eramusse, lattu või poodi konditsioneeri paigaldades ei tekita me kahju Teie kallile siseviimistlusele või välisfassaadile. Lahkume objektilt nii, et ruumid on sama puhtad kui siis, kui meie sinna objektile tulime.

Võtame töid vastu üle terve Eesti.

Konditsioneere paigaldame üle terve Eesti. Küsi pakkumist isegi siis, kui asud kasvõi Metsatuka taga Orus. Leiame kindlasti lahenduse ning aitame jõu ja nõuga.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.