Miks kliimaseade?

Mugavus:
Kui tunnete, et kodu või kontor läheb sõltuvalt ilmastikuoludest liiga soojaks, siis on aeg mõelda õhu jahutamisele. Üks odavamaid variante on paigaldada kliimaseade. Kliimaseadme peamine eesmärk on jahutada, kuid lisaks sellele suudab seade kuivatada. Kui valite kliimaseadme, siis on võimalik seadmega ka kütta kuni väikeste miinus kraadideni.

Täisautomaatsus:
Soojal suveilmal, kui väljas on ligi +25 C sooja, astute tuppa ja tunnete juba ukselt kergendavat jahedustunnet, seetõttu pole vaja sooja elamist tuulutada akende kaudu, et välisõhuga natukenegi jahutada elamist. Selle töö on kliimaseadeTeie eest juba ära teinud. Teie ülesandeks on ainull kliimaseade tööle lülitada ja puldi pealt valida Teile sobiv temperatuur. Kliimaseade reguleerib vastavalt oma puhumise tugevust ja temperatuuri Teie ette antud parameetrite järgi. Moodsamatel seadmetel saate ka valida kellaajad kuna jahutus toimib. Tänapäevases „nutimaailmas“ on võimalik kliimaseadme tööd juhtida ka läbi nutitelefoni, kasutades seadmele mõeldud spetsiaalset rakendust.

Turvalisus:

Kliimaseade ei vaja pidevat jälgimist ning on suhteliselt hoolde vaba (vajab vaid siseosa filtri puhastamist 1-kord kuus leige veega või vastavalt vajadusele kui tolmuses keskkonnas seade töötab). Kliimaseadmel puuduvad kuumad pinnad ning ta võib olla pidevas vooluvõrgus.

25

Kliimaseadme kasutusvaldkonnad.

Kliimaseadmeid kasutatakse nii eramutes, kontorites kui ka üldkasutatavates hoonetes ning muidugi autodes.
Miks peaks Teie magamistoas soojal suveõhtul olema +27C, kui seda on võimalik jahutada näiteks +20 kraadini?

Kui kiiresti tasub kliimaseade end ära?

Esimesel päeval, kui ärkate puhanuna, kuna olete maganud jahedas toas väga hästi!

Tänases ühiskonnas hinnatakse tervist väga kõrgelt, head und peetakse oluliseks! Kasumlikum on magada pigem jahedas ruumis, kui pidevalt olla magamata liiga sooja temperatuuri tõttu.

Õige võimsusega kliimaseadme valimine. Miks see nii oluline on?


Selle valikus saame Teid aidata meie. Saatke meile oma maja või kontori plaan ning teeme Teile sobiva seadme kohta pakkumise ning leiame Teile parima lahenduse, nii võimsuse kui ka seadme paigalduskoha suhtes.

Kliimaseadme võimsuse valikul tuleb arvestada väga paljude teguritega. Näiteks: eluaseme suurus, välispiirete soojustus, akende kvaliteet ja suurus, ruumide planeering, siseosa võimalikku asukohta, millist temperatuuri soovitakse majas hoida ja palju muud. Selle töö teeme meie Teie eest ära ning anname oma tööle ka garantii.

Milliseid kliimaseadmeid pakume?

Pakume kõiki enim levinud kliimaseadmeid mida eesti turul saadaval on. Me ise kliimaseadmete maaletoomisega ei tegele kuid ostame neid ametlikelt maaletoojatel otse, seetõttu pole meil  kliimaseadmete valikutabeleid ja pildigaleriisid. Kui saadate meile oma soovi/idee, siis me aitame leida õige kliimasedme, mis sobib just kõige paremini Teie vajadustega. Kui seade väljavalitud siis paigaldame selle teile eelnevalt kokkulepitud asukohta nii koju, kontorisse või kaubanduspinnale.

Kui kaua paigaldatakse kliimaseadet?

Kliimaseadet paigaldatakse keskmiselt 2,5 – 7h, olenevalt asjaoludest. Paigaldamisjärgselt ei vaja ruum/ruumid remonti. Jahutusseadmeid paigaldades ei ole vaja teha suuri ja koledaid auke, kõik nähtavad augud kaetakse ilusate katetega.

Millal on kõige õigem aeg paigaldada kliimaseadet?

Kliimaseadet saab paigaldada nii olemasolevasse kui ka ehitatavasse hoonesse. Kui on plaan kohe alguses hoonesse paigaldada kliimaseadet, siis tasuks paigaldajatega kohe ehitamise alguses ka paigaldus asukoht kokku leppida, sest nii saab vältida paljude probleemide tekkimise. Reeglina paigaldatakse kliimaseade siis, kui maja on valmis, sest inimesed ei kujuta ette, et maja võib minna liiga soojaks. Kogemus näitab, et ka uute eramute puhul läheb teine korrus suve jooksul liialt soojaks.
Valmis eramusse kliimaseadet paigaldades ei tekita me kahju Teie kallile siseviimistlusele või välisfassaadile. Lahkume objektilt nii, et ruumid on sama puhtad kui siis, kui meie sinna objektile tulime.

Võtame töid vastu üle terve Eesti.

Kliimaseadmeid paigaldame üle terve Eesti. 

 

Lisaks!

Paigaldame ka külmajaamasid ning ka tööstuslikke suuremate võimsustega jahutusseadmeid.

 

 

hooldus