Pakume ventilatsiooni süsteemide puhastust!

Miks on regulaarne ventilatsiooni puhastus vajalik?

Ventilatsiooni tuleks puhastada kahel põhjusel: sissepuhketorustiku tervise seisukohalt ning väljatõmbetorustiku tuleohutuse seisukohalt. Ventilatsiooni eesmärgiks on tagada hoones puhas ja tervislik siseõhk. Ameerika Allergikute Ülikooli (ACAA) uurimuste põhjal selgus, et 50% kõikidest haigustest on põhjustatud või võimendatud tänu halvale siseõhule. Ventilatsiooni kanalite sisepind on arvutuste järgi umbes 10% ruumi põrandapinnast. Kui põrandaid puhastatakse vähemalt kord nädalas, siis kui tihti puhastatakse ventilatsioonitorustikku, mille eesmärk on tuua hoonsesse värske õhk?

 

Mida teenus sisaldab?

Ventilatsiooni puhastamine toimub professionaalsete puhastusseadmetega. Kasutame harjaaparaate, mille otsa käivad erinevad harjased ning mis puhastavad torustiku tolmu ja mustuse. Puhastusmasinate harjade konstruktsioon võimaldab nende ligipääsu teravatesse nurkadesse kui kitsastesse kohtadesse ning see omakorda imetakse alarõhuaparaadi (mille võimsus on 2 500-30 000 m³/h sees olevasse filtrisse.

rasvakanalite puhastus

Köögi rasvakanalite puhastus

Miks on regulaarne rasvakanalite puhastus vajalik?

Kõige ohtlikumad on tuleohutuse poole pealt köögid, millede väljatõmbe torustikku ladestuvad toiduõli jäägid ja rasvad, mis omakorda on väga kergesti süttivad. Paljud tulekahjud saavadki alguse just puhastamata köögitorustikust.

Professionaalselt kasutatavate köökide ventilatsioonikanaleid tuleb puhastada vastavalt kasutamise intensiivsusele (Allikas: EVS 812-2:2014)

– Vähemalt korra kvartalis, kui seadmeid kasutatakse 12 h/ööpäevas – 16 h/ööpäevas.

– Vähemalt kord poolaastas, kui seadmeid kasutatakse 6 h/ööpäevas – 12 h/ööpäevas.

– Vähemalt kord aastas, kui seadmeid kasutatakse 2 h/ööpäevas – 6 h/ööpäevas

Mida teenus sisaldab?

Köögi rasvakanalite puhastus on protsess, mille käigus puhastatakse ventilatsiooni torudesse, kubudele ja väljatõmmetele kogunenud rasvad.

Köögi rasvakanalite puhastamise hind sõltub:

– kubude arvust ja suurusest
– torustiku pikkusest ja läbimõõdust
– väljatõmbemootori asukohast ja suurusest
– torustiku ligipääsetavusest
– hinda mõjutab veel kemikaali kulu ja muud kulud (tööde teostamise aeg näiteks)

Desinfitseerimine

Kasutame desifintseerimisvahendit, mis põhineb peroksiidil, mitte klooril. Desifitseerimisvahendi peamised koostisosad on vesinikperoksiid ja hõbe. Ane on lõhnatu, värvitu, tervisele kahjutu ning ülimalt tõhus. Toodetud tootemärgi ISO 9001 järgi. Valmistaja maa: Šveits.

Desifitseerimine peroksiidiga pakub mitmeid eeliseid:

Lõhnatu

Värvitu

Laguneb veeks ja hapnikuks

Udutades jõuab kõikidele pindadele

Hõbe pakub täiendavat kaitset

Võrreldes teiste desifitseerimisvahenditega on see toode hävitamisel tõhusam kui konkurendid:

Bakterid

Seened

Hallitus

Viirused (ka Covid-19)

Endospoorid 

Kasutatavaid tooteid testiakse vastavalt Euroopa EN normidele: EN 1276, EN 1650, EN 13697, EN 14348, EN 14476. Desifitseerimisvahendite tõhusust paljude haigustekitajate suhtes on testitud ja kinnitatud enam kui 280 rahvusvaheliste institutsioonide tehtud katses.

Teostame töid Lõuna-Eesti. 

 

Kas ainult vesinikperoksiid?

Alternatiivina pakume desifitseerimistööd alkoholi baasil toodetud desinfektantiga, mis sobib kõigi alkoholi taluvate pindade kiireks desifitseerimiseks. Desinfektsioonivahendit saab kasutada kõikides üldkasutatavates ruumides, lasteasutustesjne lauapindade, ukselinkide, lülitite ning muude pindade desifitseerimiseks. Samuti toiduainetetööstuses, suurköökides ja toiduainete kauplustes pindade ja seadmete desifitseerimiseks. Sobib kasutada toiduainetega kontaktis olevatel pindadel nagu töölauad, pakkimismasinad, kaalud, töövahendid, kaupluseletid, vitriinid jne.

Etanooli lõhnaga värvitu vedelik. Desifitseerimine alkoholi baasil toodetud desinfektantiga toimib tõhusalt bakterite, pärmide, seente ja viiruste vastu. Toimeaeg 30 sekundit. Aurustub pindadelt jägi jätmata.

Toimeaine: etanool 73,5%.

Toode vastab EN 1276, EN 1650, EN 13697, EN 13727 nõuetele. 

Desinfitseerimine

 

Äripinnad

Bürood ja kontorid

Kortermajad

Eramud

Koolid

Lasteaiad

Transpordivahndid

Hotellid

 

 

desifitseerimine